Nie wiem jaki kurs wybrać.

Zachęcamy do bezpłatnego testu kwalifikacyjnego i rozmowy z metodykiem, który doradzi Państwu kurs najbardziej odpowiadający Państwa potrzebom. Rozmowa ta jest udokumentowaniem Państwa wiedzy i nie zobowiązuje do zapisania się na kurs.

Czy mogę zarezerwować miejsce na kursie?

Przed rozpoczęciem kursu, a po odbyciu testu sprawdzającego i zakwalifikowaniu się do odpowiedniej grupy mają Państwo możliwość zarezerwowania w niej dla siebie miejsca. W tym celu należy wpłacić zaliczkę, odliczaną od ogólnej ceny kursu, i podpisać umowę o nauczanie języka obcego.

Czy mogę dołączyć do grupy w trakcie trwania kursu?

Zapisy w Akademii trwają przez cały rok. Zachęcamy do rozpoczęcia nauki w dogodnym dla Państwa terminie. W tym celu należy napisać test kwalifikacyjny i odbyć rozmowę z metodykiem. Jednakże, dołączanie do grupy po rozpoczęciu kursu niekiedy może wiązać się z większą ilością materiału do samodzielnej pracy. Ilość zajęć, która odbyła się do rozpoczęcia przez Państwa kursu zostanie odliczona od jego ceny ogólnej.

Czy mogę przyjść na lekcję próbną?

Mają Państwo możliwość uczestniczenia w bezpłatnej lekcji próbnej, która odbędzie się po rozpoczęciu semestru, w trakcie trwania kursu. Udział w lekcji próbnej jest możliwy wyłącznie w przypadku wolnych miejsc w wybranej grupie.