Aby zapisać się na zajęcia w Akademii należy przybyć do siedziby szkoły przy ul. Fabrycznej 2b, gdzie najpierw odbędą Państwo rozmowę z metodykiem szkoły, a następnie napiszą test poziomujący, na podstawie którego, zaproponujemy Państwu odpowiednią grupę lub zajęcia indywidualne.

Zapisy w Akademii trwają przez cały rok zatem mają Państwo możliwość rozpoczęcia nauki w dogodnym terminie, pod warunkiem wolnych miejsc w grupach i dostępności lektorów w przypadku zajęć indywidualnych. Decyzja o dołączaniu do kursu, który już trwa może wiązać się z pewną ilością materiału do samodzielnej pracy. W przypadku dołączenia do grupy ilość zajęć, która odbyła się do rozpoczęcia przez Państwa kursu zostanie odliczona od jego ceny ogólnej.

Prosimy o wcześniejszy kontakt z biurem szkoły w celu ustalenia dnia i godziny spotkania z metodykiem i napisania testu.

TESTY KWALIFIKACYJNE

Testy kwalifikacyjne to ważna część procesu rekrutacyjnego, która pozwala na dokładne określenie poziomu umiejętności i potrzeb uczniów dlatego dokładamy wszelkich starań, aby były one przeprowadzone profesjonalnie, w przyjaznej atmosferze przez wykwalifikowanego metodyka szkoły.

Testy odbywają się wyłącznie w terminie ustalonym z sekretariatem szkoły.
Uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy, bądź o osobiste zgłaszanie się do recepcji.

Czas trwania testu jest uzależniony od poziomu zaawansowania językowego ucznia (im wyższy poziom tym dłuższy test):

Część pisemna: 15 – 30 min (dzieci starsze i młodzież)
Część ustna:  10 – 20 min (wszyscy)