SZKOŁA Z TRADYCJĄ

Akademia istnieje na terenie Konstancina-Jeziorny już od 2005 roku. Od tego czasu nauczyliśmy języków obcych setki zadowolonych uczniów. Dzieci zaczynające z nami naukę w wieku wczesnoszkolnym kończą kursy jako licealiści świetnie przygotowani do matury rozszerzonej oraz certyfikatów językowych. Dorośli na kursach grupowych z łatwością przełamują bariery w mówieniu i podwyższają swoje kwalifikacje zawodowe.

W naszej Akademii prowadzimy zajęcia ze szczególnym naciskiem na komunikację. Już od początkujących poziomów zaawansowania lekcje prowadzone są głównie w języku obcym natomiast, na poziomach średnio zaawansowanych i zaawansowanych język polski jest całkowicie nieużywany.

SEKRET?
Nasza kadra to znakomicie wyszkoleni profesjonalni lektorzy z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Pracujemy pod nadzorem metodycznym z użyciem nowoczesnych kursów proponowanych przez najlepsze wydawnictwa językowe. Ponadto ludzie z pasją, pracujący w naszej Akademii, tworzą przyjazną i kameralną atmosferę.

MAŁE GRUPY
4-8 osobowe grupy gwarantują komfort i skuteczność nauki.

Certyfikaty

Po ukończeniu kursu słuchacze, którzy zaliczą egzaminy końcowe, otrzymują wystawiany przez szkołę certyfikat ukończenia kursu ze wskazaniem osiągniętego poziomu nauczania w Skali Rady Europy (ang. Common European Framework of Reference).

Prowadzimy dla Państwa kursy przygotowujące do zdania egzaminów państwowych i otrzymania certyfikatów; British Council, Instytutu Goethego, Instytutu Cervantesa oraz unijnych egzaminów TELC – The European Language Certificates i LCCI – London Chamber of Commerce and Industry.

Polisa szkoły

Zadowolony i wierny uczeń to najlepszy dowód jakości nauczania.

AKADEMIA obecna w Konstancinie-Jeziornie od 2005 roku wyszkoliła setki zadowolonych uczniów. Dzieci zaczynające z nami naukę w wieku wczesnoszkolnym kończą kursy jako licealiści świetnie przygotowani do matury rozszerzonej oraz certyfikatów językowych.

Uczymy wręcz całe rodziny i ich przyjaciół, zachęconych do nauki pozytywnymi opiniami najbliższych. Staramy się by uczniowie, poza solidnym przygotowaniem językowym, czuli się u nas swobodnie i nieanonimowo.